تور جذاب استانبول

تاپ تورز

مجري مستقيم فروش پرواز ماهان به استانبول و تورهاي بي نظير در استانبول در كلاس هاي مختلف،تور و پرواز به استانبول  را فقط  از  تاپ تورز بخواهيد...

سفر به استانبول

استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی ، مکان  های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران از سراسر دنیا  در ترکیه است . شهر استانبول به واسطه قرار گرفتن میان آسیا و اروپا به عنوان محلی آمیخته شده از فرهنگ شرق و غرب ، شناخته می شود که هر مسافری را با انبوهی از جاذبه های توریستی متنوع و بازدید از مناظر دیدنی ، غذا و خرید روبه رو می کند.
وقت دیدن استانبول بد نیست چتری به همراه داشته باشید: تابستان‌های برای جلوگیری از آفتاب تند و باقی فصل‌ها، برای باران. هر چند بعدش بلافاصله هوا آفتابی می‌شود. بزرگ بودن شهر استانبول و موقعیت جغرافیایی‌اش (استانبول روی تپه و در کنار دریا قرار دارد)، باعث گوناگونی آب و هوای استانبول می‌شود

بهترین زمان سفر به استانبول

بهترین زمان سفر به همه ی فصول سال  است ، استانبول شهری برای تمام فصول است

چرا تور استانبول

استانبول یکی از شهر های توریستی ترکیه میباشد که در بین گردشگران تور ترکیه بسیار طرفدار دارد. جاذبه های استانبول و مکانهای دیدنی استانبول را میتوان مهمترین دلیل انتخاب تور استانبول دانست. شهر استانبول در کشور ترکیه تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد.

چرا پرواز با ماهان :

یکی از بزرگ ترین و مشهورترین ایرلاین های ایرانی شرکت هواپیمایی ماهان ایر   (Mahan Air) این ایرلاین یکی از هواپیمایی های خصوصی در ایران است. هم اکنون شرکت هواپیمایی ماهان ایر ۵۶ فروند هواپیمای مسافربری و باری مدرن  دارد و روزانه به بیش از ۵۰ مقصد مختلف در اروپا، آسیا و خاورمیانه پرواز می کند.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی ماهان ایر

کلاس های پروازی ماهان ایر بسته به پرواز داخلی و یا خارجی بودنشان با یکدیگر تفاوت هایی دارند که آن هم در کلاس های بیزینسی و یا همان تجاری است.

اکونومی کلاس: پروازهای معمولی یا اکونومی کلاس ماهان ایر در طول پروازهای خارجی و داخلی خود به تمامی مسافران خدمات پذیرایی کامل مخصوص این کلاس را اختصاص می دهد. در تمامی طول پرواز شما می توانید به راحتی به سرگرمی های شخصی خود و همچنین برنامه های مانیتورهای اختصاص داه شده به کابین، مشغول باشید. در پرواز های اکونومی داخلی میزان بار مجاز ۲۰ کیلوگرم و در پرواز های خارجی این کلاس پروازی ۳۰ کیلوگرم است

بیزینس کلاس: در پروازهای خارجی بیزنس کلاس و یا همان کلاس تجاری ماهان ایر، در پروازهای داخلی انواع پذیرایی با غذاهای مختلف و ویژه ی ایرانی و بین المللی و نوشیدنی های مختلف به همراه سرگرمی های مختلف صورت می گیرد. در پروازهای بین المللی کلاس تجاری نیز پذیرایی به سبک پروازها داخلی این کلاس،امکان استفاده از مانیتورهای شخصی در این پرواز به همراه سیستم های پخش مختلف در پروازهای بالای ۳ ساعت برای مسافران وجود دارد. می توانید در حین پرواز از بهترین برندهای جهان خرید کنید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. همچنین به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید.

 

 

تور استانبول 3 شب و 4 روز (ویژه آبان و آذر ماه 1400)