1-در صورتی که تحویل ویزا به وسیله این شرکت به دلایلی همچون ( تعطیلی سفارت یا کشور دعوت کننده یا اختلافات سیاسی و یا تشابه اسمی و چهره ای مسافر ) که از اختیارات این شرکت خارج است به تاخیر بیافتد این شرکت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت و هزینه ویزا یا دعوتنامه مسترد نخواهد شد.

2- با توجه به اینکه خرید بلیط و رزرو هتل  و هرگونه هماهنگی دیگر مربوط به سفر پس از دریافت ویزا انجام میپذیرد لذا این آژانس در قبال هرگونه اقدامی پیش از اخذ ویزا هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد و کلیه زیانهای مادی و معنوی آن بعهده خود مسافر یا آژانس درخواست کننده است.

3- با توجه به اینکه مدارک لازم برای اخذ بعضی ویزاها شامل رزرو هتل و اصل بلیط صادر شده است لذا در صورت عدم تایید ویزا از سوی سفارت این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از کنسلی بلیط و هتل نداشته و کلیه خسارت ها بعهده مسافر است.

4- آژانس مسافرتی درخواست کننده ویزا یا تحویل دهنده پاسپورت متعهد میشود صاحب پاسپورت در داخل کشور بوده و در صورت نیاز به حضور مسافر در سفارت اقدامات لازم را انجام دهد در غیر این صورت کلیه مسئولیتهای آن بعهده درخواست کننده است.

5- اگر در مدت اقامت ویزا و یا تاریخ ان از طرف شرکت دعوت کننده و یا کنسولگری تغییراتی ایجاد شود مسافر ان را میپذیرد و متعهد میشود هزینه اقدامات انجام شده که شامل کل مبلغ واریز است را پرداخت نماید.

6- اگر مسافر ویزای چند کشور را همزمان بخواهد چون هر یک از سفارتها شرایط و قوانین خاص خود را دارد در صورتی که هر کدام از ویزا ها به هر دلیلی صادر نگردد مسافر ملزم به پرداخت کلیه هزینه های انجام شده دیگر کشورها به طور مستقل است.

7- مسافر یا آژانس درخواست کننده ویزا یا بلیط متعهد میشود پس از دریافت خدمات ویزا، تاریخ و مهر، نوع ویزا، همراهان و محتویات ان را چک نماید و در صورت مشاهده اشکال در هنگام دریافت مدارک به شرکت اعلام نماید در غیر این صورت مسئولیت ان بعهده این شرکت نیست.

8- در صورتی که درخواست کننده ویزا آژانس باشد متعهد میشود که کلیه شرایط تضمین، اخذ ویزا، قرارداد و ... را به مسافر خود اعلام نماید در صورت عدم هماهنگی خود جوابگوی مسافر خواهد بود.

9- اگر مسافران بصورت گروهی باشند ویزای تعدادی از انها به هر دلیلی مرفوض شود و برای بقیه صادر گردد مسافرینی که دارای ویزا است اگر از مسافرت خود صرف نظر کنند موظف به پرداخت هزینه ویزا است.

10- لازم بذکر است در بعضی کشورها در صورت عدم اقامت در هتل مسافر باید ظرف 48 ساعت در اداره پلیس ثبت اقامت نماید.

11- ارسال مدارک به این آژانس به عنوان پذیرش شرایط فوق است.

کشورهایی که ایرانیان برای ورود به آن نیاز به اخذ ویزا ندارند:
1-  مالدیو
2-  مالزی
3-  ترکیه
4-  ارمنستان
5-  گرجستان
6-  بولیوی
7-  کاستاریکا
8-  دومینیکا
9-  اکوادور
10-  نیکاراگوئه
11-  ونزوئلا
12-  کنگو
13-  سیشل

 

*همکاران بخش ویزا خانمها : صفایی محمودزاده- شیرزاد