شایان ذکر است مطالب درج شده در این قسمت از سایت اینترنتی شرکت هواپیمایی ماهان بر گرفته شده و کلیه حقوق مطالب برای شرکت هواپیمایی ماهان محفوظ می باشد.این مطالب صرفا جهت آگاهی بیشتر مسافران می باشد.

 

 

 
پروازهای داخلی (کلاس تجاری)
 

پروازهای داخلی (کلاس تجاری)

 

کابین هواپیما:بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای شما جهت استراحت , کار و یا مطالعه می باشد . فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین . احساس شادابی وطراوت رادر مقصد برای شما حفظ خواهد نمود.
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‏ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد.
پذیرایی:هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز و یکی از مجهزترین ساختمان‏های کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود داشته است , لذا برای مسافرین در کلاس تجاری، میزبانی منحصر به فردی را با ارائه سرویس انتخاب غذای ویژه ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی برای آنان ترتیب داده‏ ایم.
سرگرمی:تلویزیون های 42" نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافرین می‏دهد تا بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی نظیر وقایع ورزشی , کلیپ‏های طنز و برنامه‏های آموزشی فراهم شده است.

پروازهای داخلی (کلاس معمولی)

 

کابین هواپیما:با فضای صندلی 31" که درمقایسه با بسیاری از شرکتهای هواپیمایی دیگر فضای بیشتری را در اختیار مسافر قرار می‏دهد تا احساس راحتی وآرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند .
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی و سمبل مشتری مداری می‏باشد . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره‏های مختلف تخصصی سرویس و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری وبین المللی آماده ارائه خدمات در محیطی دوستانه و حرفه‏ای می‏باشند .
پذیرایی:هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوزی روز و یکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی د‏ر جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است. لذا مسافرین ما ضمن داشتن قدرت انتخاب در انواع نوشیدنی سطح بالاتری از پذیرایی را تجربه خواهند کرد.
سرگرمی:تلویزیونهای 42"نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافر می دهد تا بطور زنده شاهد نشست برخاست هواپیما باشند . در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی نظیر وقایع ورزشی , کلیپهای طنز وبرنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند .

پروازهای داخلی (کلاس معمولی)
 
پروازهای خارجی (کلاس تجاری)

پروازهای خارجی (کلاس تجاری)

 

کابین هواپیما:بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای استراحت , کار و یا مطالعه می باشد .فضای کافی به همراه تنظیمات صندلی ضمن فراهم نمودن محیطی آرام وراحت جهت آسایش مسافرین احساس شادابی وطراوت را در مقصد برای شما حفظ خواهد نمود .
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسنبل مشتری مداری می باشند . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف سرویس و ایمنی بر اساس استاندارد های کشوری و بین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی دوستانه و حرفه ای می باشند . لازم بذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترین ها بوده و دوره ها و آموزش های مخصوص کلاس تجاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند تا هر مسافر این بخش فراتر از حد انتظار تجربه کلاس تجاری را بدست آورد .
پذیرایی: هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز و یکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است . لذا مسافرین ما در کلاس تجاری با قدرت انتخاب بین غذای ایرانی و بین المللی و انواع نوشیدنی , پذیرایی اصیل ایرانی را تجربه خواهند کرد .
سرگرمی: تلویزیون های 42"نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافرین می دهد تا بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند , در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی شامل وقایع ورزشی , کلیپ های طنز و برنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند . در پروازهای بالای 3 ساعت با انتخاب از منوی فیلمهای موجود درپرواز که توسط مهماندار ارائه می شود وبا استفاده از سیستم پخش DVD /MP3 شخصی خود فیلمهای مورد علاقه خود را تماشا نموده ویا از شنیدن موسیقیهای متنوع لذت ببرید .
خرید داخل پروازی : در راستای سیاست مشتری مداری هواپیمایی ماهان وهمگام با شرکتهای معتبر بین المللی مفتخریم تا محصولات متنوع از بهترین ومعتبرترین مارکهای دنیا را با نازلترین قیمت در پرواز به شما عرضه کنیم .

آرامش وآسایش :

  • درجهت آسایش وراحتی مسافرین کلاس تجاری در پروازهای طولانی هواپیمایی ماهان کیف ملزومات بهداشتی , آرایشی وتحریری هدیه داده میشود .
  • کودکان 2 تا 12 سال با توجه به مسیر پروازی و سن نه تنها هدیه ای جهت سرگرمی در طول پرواز دریافت می کنند بلکه میتوانند یادگاری خود را با دوستان خود در مقصد به اشتراک بگذارند
  • در کلیه پروازها پتو وبالش ضدعفونی وبسته بندی شده ای جهت خواب خوش مسافرین کلاس تجاری در اختیارآنها قرار می گیرد .

 

 

پروازهای خارجی (کلاس معمولی)

 

کابین هواپیما:با فضای صندلی 31 که درمقایسه با بسیاری از شرکتهای هواپیمایی دیگر فضای بیشتری را در اختیار مسافر قرار می دهد تا احساس راحتی وآرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند .
مهمانداران : مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسنبل مشتری مداری می باشد . کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف سرویس وایمنی بر اساس استانداردهای کشوری وبین المللی آماده ارائه سرویس در محیطی دوستانه و حرفه ای می باشند .
پذیرایی:هواپیمایی ماهان با بکارگیری تکنولوزی روز ویکی از مجهزترین ساختمانهای کترینگ در منطقه همواره سعی در ارائه بهترین سرویس غذایی در جهت تکریم مشتریان محترم خود را داشته است . لذا مسافرین ما ضمن داشتن قدرت انتخاب در انواع نوشیدنی سطح بالاتری از پذیرایی را تجربه خواهند کرد.
سرگرمی:تلویزیونهای 42"نصب شده در کابین هواپیما ضمن اینکه این امکان را به مسافر می دهد تا بطور زنده شاهد نشست برخاست هواپیما باشند . در طول پرواز نیز برنامه های متنوعی شامل وقایع ورزشی , کلیپهای طنز وبرنامه های آموزشی را به سمع ونظر مسافرین می رساند .

پروازهای خارجی (کلاس معمولی)
 
کلاس های پروازی ماهان