بانک گردشگری به منظور کمک به توسعه صنعت پیشران و پرجاذبه گردشگری و افزایش سهم سفر و تسهیل آن در سبد مصرفی خانوار ایرانی، تسهیلاتی ویژه با نام " گردش کارت اعتباری (خرید اقساطی خدمات سفر)" را با اولویت سفرهای داخلی گروهی به عموم هم‌وطنان عزیز عرضه کرده است؛ که تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (به صورت گروهی) می‌توانند از این تسهیلات استفاده و در قالب گردش کارت اعتباری، لذت سفری خوش، خاطره انگیز و به یاد ماندنی را با عزیزان خود تجربه نمایند.

گردش کارت اعتباری چیست و چه کاربردی دارد؟
این کارت، یک کارت اعتباری (Credit Card) ویژه خرید خدمات سفر است که دارنده آن می‌تواند به پشتوانه اعتبار آن از مراکز تأمین کننده خدمات سفر معتبر، همچون آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری که با بانک گردشگری قرارداد همکاری دارند، خدمات سفر را خریداری و اعتبار مصرف شده در کارت را در مدت زمان معین و به صورت اقساط به بانک پرداخت نماید. از مهم‌ترین خدمات قابل خرید از طریق گردش کارت اعتباری بانک گردشگری می‌توان به بلیت هواپیما، هتل، بسته‌های سفر و خدمات تفریحی و گردشگری اشاره کرد.

گردش کارت اعتباری برای چه افرادی مناسب است؟
گردش کارت اعتباری، کارتی جهت مصرف عموم هم‌وطنان گرامی؛ به ویژه افراد پر سفر، تمامی خانواده‌ها و همچنین کارکنان شرکت‌های دولتی و خصوصی به منظور پوشش بخشی از خدمات رفاهی آنها در یک دوره یک‌ساله است. نکته قابل ذکر آنکه محدودیت در مرجع معرفی کننده مشتریان برای استفاده از این کارت وجود ندارد و مشتری به هر یک از شیوه‌های زیر امکان مراجعه به بانک و اخذ تسهیلات مذکور را با رعایت شرایط و ضوابط مقرر دارد:

  مدارک مورد نیاز

مراحل دریافت گردش کارت اعتباری

 

قوانین خرید از گردش کارت اعتباری

ویژگی‌های گردش کارت اعتباری