ویدا؛ وقتی سفر، دوست داشتن زندگی است.

ویدا در زبان پارسی باستانی به معنای "هستی هویدا" ست و در زبان اسپانیایی به مفهوم "زندگی " برداشت می شود.

هتل ویدا از مجلل ترین هتل‌های 5ستاره در قلب جزیره کیش ،مروارید خلیج فارس است که بهره گیری از آخرین دانش و تجربه متخصصین صنعت هتلداری و معماری ،با رعایت معیارهای بین المللی ساخته شده و سفر به جزیره کیش و اقامت در این هتل را زیباترین و دوست‌داشتنی ترین سفر زندگی برای میهمانانش نموده  است.

رسالت تاپ‌تورز و چشم انداز ویدا:

آنگاه که تخصص وتعهد و عشق دست در دست یکدیگر بگذارند ،میثاقی مقدس حیات می یابد، تاپ‌تورز،برند برتر صنعت گردشگری با سالها سابقه در عرصه ی توریسم وگردشگری بر آنست  که با خلق گفتمان جدیدی از برآورده نمودن انتظارات میهمانان خود، نقشه ی سفر آنان را با نام ویدا گره بزند، تا میهمانان تاپ‌تورز، در هیچ کجای دنیا نتوانند این نام و خاطره ی اقامت خود در این هتل  و سایر هتل های گروه هتلی تاپ تورز  را فراموش کنند.

تاپ‌تورز،انتخاب مردم

       
   

 

 
 

 

 

 

درباره ی هتل 5ستاره ویدا کیش

این هتل از لوکس ترین هتل‌های جزیره زیبای مرجانی کیش است که توسط گروهی از نام‌آورترین بزرگان صنعت جهانگردی ایران بنا  شده است که این بنای مجلل را میراثی ماندگار برای ایران زمین نموده است؛ بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین صنعت هتلداری و معماری ،با رعایت معیارهای کیفیتی بین المللی، سفر به جزیره کیش و اقامت در این هتل را زیباترین و دوست‌داشتنی ترین سفر زندگی برای میهمانانش نموده  است. بهره گیری از بهترین نیروهای خبره در سرویس دهی به میهمانان و تکیه بر آموزش و بهبود عملکرد بر مبنای استاندارهای بین المللی منابع انسانی از اصلی ترین نقاط تمایز این مجموعه ارزشمند است.

تاپ‌تورز مجری انحصاری هتل ویدا

تاپ‌تورز و هتل ویدا بر آن هستند که با خلق گفتمان جدیدی از برآورده نمودن انتظارات میهمانان خود، نقشه‌ی سفر آنان را با خاطرات خوش گره بزنند تا میهمانان شان در هیچ کجای دنیا نتوانند نام و خاطره ی اقامت خود در این هتل را فراموش کنند.

تاپ‌تورز در هتل ویدا متعهد است تا از انتظارات مهمانان پیشی بگیرد  و اشتیاق روزافزونی برای خلق تجربه ی سفری بی‌نظیر به جزیره کیش، ما را خستگی ناپذیر میکند.

چرا هتل های تاپ تورز را انتخاب می‌کنیم؟

               زیرا که تاپ‌تورز انتخاب آنهایی است که به اصالت و زیبایی و شکوه در سفر ارج می نهند.

تاپ‌تورز در تلاش برای ارائه بهترین خدمات اختصاصی و سفارشی  برای تک تک میهمانان هتل ویدا ست و توجه به جزئیات مد نظر مهمانان اولویتی  است برای ادامه مسیر بهبودی که همواره در آن قدم برخواهیم داشت.

آنچه برای تاپ‌تورز در هتل مجلل ویدا اهمیت دارد، خلق حس اشتیاق مهمانان برای حضور دوباره و تکرار تجربه شیرین سفر به جزیره کیش است.

تاپ تورز،انتخاب مردم

 

پارک دلفین کیش تاپ تورز
 
 
 تاپ تورز
 تاپ تورز
 تاپ تورز
 تاپ تورز

 

 

 

 

 تاپ تورز
 تاپ تورز
 تاپ تورز
 تاپ تورز