گردش کارت اعتباری

این کارت، یک کارت اعتباری (Credit Card) ویژه خرید خدمات سفر است که دارنده آن می‌تواند به پشتوانه اعتبار آن از مراکز تأمین کننده خدمات سفر معتبر، همچون آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری که با بانک گردشگری قرارداد همکاری دارند، خدمات سفر را خریداری و اعتبار مصرف شده در کارت را در مدت زمان معین و به صورت اقساط به بانک پرداخت نماید.

گردش کارت اعتباری
 
 

صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی

با تاپ تورز متفاوت تر از همیشه سفر کنید

تاپ تورز به عنوان مجری خطوط پروازی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی، با استفاده از امکانات ویژه‌ای که برای مسافران گرامی فراهم نموده، امکان فروش و صدور بلیت کلیه خطوط ایران و جهان را بدون مراجعه حضوری داراست.

صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی ایران و جهان | تاپ تورز

رزرواسیون هتل در سراسر جهان

رزرواسیون هتل در سراسر جهان | تاپ تورز
 
 

تاپ تورز برای بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان عزیز با بهره گیری از توان دفاتر خارجی خود در کشورهای مختلف، امکان ارتباط با بیش از 95,000 هتل 2 تا 5 ستاره لوکس را در سراسر دنیا فراهم نموده است و متناسب با بودجه و سلیقه هر متقاضی بر اساس امکانات و محل قرارگیری هتل‌ها، رزرواسیون آن را انجام می دهد.

تورهای انفرادی و گروهی

با تاپ تورز هواپیمای ایرباس را برای سفر انتخاب کنید

تاپ تورز با طراحی بسته های متفاوت سفر در مسیرهای داخلی و خارجی، تورهای جذاب و متفاوتی را برای شما عزیزان در نظر دارد. همچنین این شرکت با سال‌ها تجربه و بهره گیری از بهترین خطوط هوایی، ضمن انعقاد قرارداد با هتل‌های داخلی و خارجی در سه کلاس متفاوت، بهترین و مناسب‌ترین تورهای مسافرتی را برای مخاطبان خود با هرسلیقه فراهم کرده است.

تورهای انفرادی و گروهی | تاپ تورز
 

صدور بیمه نامه های مسافرتی

بیمه آکسا از اصلی‌ترین ملزومات سفرهای خارجی می باشد

بیمه‌ نامه مسافرت به خارج از کشور اشخاصی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و اعتبار آن در خارج از کشور است. کلیه خدمات موضوع این بیمه ‌نامه با توجه به قرارداد فی‌مابین ، مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین‌المللی شرکت کمک رسانی آکسا و یا مفری تضمین و ارائه می‌گردد. همچنین خسارت‌های وارده در محل و به ارز قابل پرداخت است. لذا تاپ تورز ضمن عقد قرارداد با شرکت بیمه سامان بهترین و کامل ترین خدمات بیمه را برای مسافران عزیز در نظر گرفته است.

صدور بیمه نامه های مسافرتی | تاپ تورز

اخذ ویزا و وقت سفارت

اخذ ویزای کوتاه مدت (شنگن) و ویزای سایر کشورها

اخذ ویزا و وقت سفارت | تاپ تورز
 
 

تاپ تورز با بهره گیری از توان دفاتر خارج از کشور خود می تواند سریع ترین مسیر را برای اخذ ویزای شنگن سپری نماید. مشاورین تاپ تورز با درک کامل نیاز شما از سفر، ضمن مشاوره صحیح می‌توانند بهترین راهنمای شما برای اخذ ویزای کوتاه مدت (شینگن) باشند.