باغ پرندگان+کلاسیک شو+آکواریوم +دلفین شو
 
 

 
شاید خیلی از ما جزیره کیش را به واسطه نام پارک دلفین بشناسیم ، دلیل آن است که این مجموعه درحالی کار خود را شروع کرد که کسی جزیره کیش را با امکانات فعلی نمی شناخت وسرمایه گذاری و کار دراین جزیره بسیار سخت ودشوار بود وبه لطف خداوند امروز این پارک باچندین آیتم بسیار زیبا ومنحصر به فرد درخاور میانه پذیرای هموطنان عزیزمان است وقطعا درآینده ای نه چندان دوربازهم شاهد پیشرفت شایانی خواهیم بود .
 
پایتخت کشور ها
 

برنامه های پکیج پارک دلفین کیش :

برنامه های مهیج و بی نظیر این پکیج شامل دلفین شو، بازدید از باغ پرندگان، کلاسیک شو و بازدید از باغ پرندگان می باشد.


.


باغ پرندگان

باغ پرندگان:

باغ پرندگان مجموعه پارک دلفین کیش یکی از پربارترین گونه های جانوری را در خود جای داده است. در این مجموعه بیش از 50 گونه پرنده از جمله قوی سیاه ، پنگوئن و انواع دیگری از جانواران وحشی وخزندگان همچون کروکودیل که از اقصی نقاط جهان گردآوری شده انده در مکانی زیبا و متنوع در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است. در باغ پرندگان کیش عوامل زیست محیطی مناسبی برای زادآوری فراهم شده است.

کلاسیک شو

کلاسیک شو:

کلاسیک شوی ایران و روسیه یکی دیگر از برنامه های جذاب و دیدنی در پارک دلفین کیش است . شما لذت دیدن یکی از بزرگترین و زیباترین سیرک های کلاسیک خاورمیانه را همه روزه با اجرا و هنرنمایی گروه آکروبات ایران و روسیه همراه با موزیک و نورپردازی بسیار زیبا در تالار مجلل جمشید در مجموعه پارک دلفین کیش نظاره گر خواهید بود. همراهی میهمانان حاضر در اجرای این برنامه چنان لذتی را برای شما فراهم خواهد کرد که شادی و فرح آن دو چندان خواهد شد.

آکواریوم

آکواریوم:

آکواریوم پارک دلفین کیش با محیطی دلنشین و رویایی یکی از جذابترین بخش های دیدنی پارک است . وجود کوسه ماهی و ماهی مرکب و انواع و اقسام ماهی هایی که شاید تا کنون از نزدیک ندیده باشید لذت وصف ناشدنی را برای شما به ارمغان می آورد. انواع نرم تنان، گونه های مختلف ستاره های دریایی و اسب های دریایی، انواع طوطیا و ماهی هایی که چنان خود را با محیط وفق می دهند که به راحتی نمی توان آنها را تشخیص داد، همه و همه بخش کوچکی است از آنچه که در آکواریم پارک دلفین کیش برای شما به نمایش در آمده است.


 
دلفین شو

دلفین شو:

دلفیناریوم پارک دلفین کیش اولین دلفیناریوم ایران است که شوی زیبای دلفین ها نیز دراین دلفیناریوم اجرا میشود و یکی از زیباترین و مهیج ترین قسمتهای این پارک به شمار می آید. در این بخش دلفین های زیرک و گراز های دریایی ،زیبا ترین نمایش های به یاد ماندنی را برای شما اجرا می کنند.در این مجموعه بیش از 21 پستاندار دریایی در استخری حجیم با طرفیت بالغ بر 18000 متر مکعب آب نگهداری می شوند. دلفیناریوم کیش از بزرگترین مکانهای نمایش دلفین در سطح خاورمیانه است. تمام حیواناتی که در این مجموعه برای شما نمایش اجرا می کنند توسط مربیان ایرانی تعلیم دیده اند.

 


نکات ضروری:

  • ساعت پذیرش پارک دلفین کیش راس ساعت 16می باشد و تا ساعت 20:45 به طول خواهد انجامید.
  • بلیط برای کودکان زیر دو سال فقط با ارایه کارت شناسایی رایگان و کودکان ۲ تا ۴ سال بلیط نیم بها می باشد.
  • بهمراه داشتن بليط از پذيرش درب اصلي پارک تا پذيرش دلفين شو الزامي ميباشد.
  • اين بليط شامل قوانين چارتر بوده و غير قابل استرداد و ياانتقال ميباشد وهمچنين اعتبار استفاده از بليط،طبق تاريخ درج شده بر روي بليط بوده و در صورت انقضا،بليت فاقد اعتبار ميباشد .
  • بليط نوزاد(تا زير2 سال)فقط به شرط ارائه ي کارت شناسايي،رايگان و براي کودکان 2 تا 4 سال بهاي آن840.000 ريال ميباشد که صدور آن صرفا از طريق دفتر فروش مستقر در پارک انجام ميگردد.
  • با توجه به سرپوشيده نبودن مجموعه همراه داشتن چتروپوشيدن لباس گرم درفصول سرما الزامي است.
  • ورود دوربين هاي نيمه حرفه اي وحرفه اي به مجموعه ممنوع ميباشد
  • ورود هرگونه کالسکه به کليه سالن هاي مجموعه ممنوع ميباشد.
  • ارائه خدمات پارک دلفين طبق قوانين مندرج در بليط ميباشد و اين مجموعه هيچ گونه مسئوليتي در قبال گفته ها و وعد هاي شفاهي فروشندگان بليط ندارد.

 


                                               

 

جهت رزرو و خرید این برنامه گردشگری اینجا کلیک نمایید.