دکتر انصاری لاری در بازدید از مجتمع گردشگری پنگوئن در خصوص تسهیل شرایط برای فعالیت طرح های مبتکرانه در کیش اعلام آمادگی کرد.

به گزارش وب سایت تاپ تورز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر انصاری لاری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش از مجتمع توریستی و گردشگری پنگوئن دیدن کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این بازدید، در نشستی با مسئولان مجموعه گردشگری پنگوئن از این پروژه به عنوان طرحی متفاوت و تحول گرایانه یاد کرد و گفت: حمایت از بخش خصوصی یکی از سیاست های اصلی سازمان منطقه آزاد کیش است به همین منظور تلاش می کنیم با تسهیل شرایط زمینه را برای فعالیت سرمایه گذارانی که پروژه های مبتکرانه و تحول گرا دارند مهیا کنیم.

مجتمع گردشگری پنگوئن، مجموعه ای از تفریحات زمستانه و بازی های مختلف است که با زیربنای 18 هزار و 200متر مربع در زمینی به وسعت 8 هزار و 482 مترمربع در حال احداث است.

فاز اول  این مجتمع که قرار است در بهار سال 98 به بهره برداری برسد دارای بخش تفریحی زمستانی، بولینگ، بیلیارد، سالن تیراندازی و مرکز بازی های رایانه ای، غرفه های فروشگاهی و فود کورت است  و روزانه ظرفیت پذیرش 400 گردشگر را دارا است.

همچنین فازدوم این مجتمع که از پایان امسال عملیات ساخت آن آغاز می شود شامل هتل چهار ستاره با طراحی داخلی یخی است که با ظرفیت اقامت هر شب 270 نفر قرار است در مدت دو سال ساخته و به بهره برداری برسد.